2. etapa

Ultramaraton

50 hodin = 50 000 Kč na účet konkrétních subjektů

Koučovací maraton jsme úspěšně doběhly do cíle. Po menší oslavě a krátkém odpočinku se odhodlaně vrháme do dalšího běhu. Chcete vědět proč?

První maraton nám ukázal, že tento projekt má smysl. Do cíle jsme doběhly rekordní rychlostí; byl to tak trochu sprint.

Projekt byl mezi lidmi masivně podporován a jasně vyplynulo, že dává smysl nejen nám koučům, kteří 100 % svých honorářů za toto koučování věnují potřebným, ale také vám, lidem, kteří chtějí pomáhat a zároveň dělají i něco pro sebe.

Zajímá vás, co bude dál? Tak my vám to prozradíme. 🙂
Poběžíme ULTRAMARATON!

A ne jen tak ledajaký. Tentokrát doběhneme pro částku 50 000 Kč, kterou rozdělíme do konkrétních projektů. Podpoříme tak konkrétní lidi, kterým vzalo tornádo to nejcennější.

V rámci našeho ultramaratonu poputuje celý 100% výtěžek do míst, které jsou našemu srdci opravdu blízké. Rozhodly jsme podpořit výstavbu nového zázemí mateřské školky v Hruškách a lesní školky v Hodoníně (Lesní školka na Facebooku), kterým po tornádu nezbylo takřka nic.

Věříme, že podpora právě těchto míst má svůj smysl i do budoucna. Rostou zde další generace a přínos pocítí i děti, které do školky půjdou třeba až za pár let.

Pojďte s námi podpořit tyto dvě školky, ať můžou zase v září otevřít své brány a přivítat děti v krásném novém prostředí.

čísla účtů

MŠ Hrušky 123-4548350207/0100.
Je nutné uvést do poznámky info Určeno pro MŠ Hrušky. (Transparentní účet je zřízen Obcí Hrušky, platby budou předávat školce.)

Lesní školka v Hodoníně 2301529249/2010

Zaplacené
0
hodiny
Odesláno
8000